Haber
Şampiyon Beşiktaş yeniden ligde! Karayollarında da yaşanan bir mutluluk
![](https://haberdortyol.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/sampiyon-besiktas-yeniden-ligde-karayollarinda-da-yasanan-bir-mutluluk-zPO5bNYi.webp)
1. Lig Final Aşaması’nda Adam Voleybol’a karşı mücadelesini 3-1’lik üstünlükle kazanan Beşiktaş Ceylan, Sultanlar Ligi’ne şampiyon olarak yükselmeyi garantiledi.
2 YIL SONRA
Beşiktaş Ceylan, Sultanlar Ligi’ne geri döndü. Kadınlar 1. Ligi’ni şampiyon tamamlayan Siyah-Beyazlılar, 2 yıllık aradan sonra Sultanlar Ligi’ne geri döndü.
KARAYOLLARI DA ÇIKTI
Beşiktaş’ın ardından Karayolları Bayan Voleybol Takımı Sultanlar Ligi’ne girdi. Bayanlar Voleybol 1. Ligi Final Turu 3. maçında Edremit Belediye Altınoluk’u 3-0 mağlup eden Karayolları, Mislicom Sultanlar Ligi’ne yükseldi.