Haber

İzmir Karabağlar Belediyesi’nde bayramlaşma sevinci

İZMİR (İGFA) – Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, Belediye İş 4 Nolu Şube Başkanı Ayhan Doğan, Genel İş Sendikası 5 Nolu Şube Başkanı Ahmet Savaş Aras ve çalışanları katıldı. Bilim ve Teknoloji Müdürlüğü.

Başkan Selvitopu burada yaptığı konuşmada Karabağlar Belediyesi’nin tüm gücüyle sahada olduğunu söyledi. Zor günler yaşandığını ve azim, kararlılık, birlik ve beraberlikle var olan sorunların aşıldığını vurgulayan Başkan Selvitopu, “Toplum yararına proje ve çalışmaları hayata geçirmek için çalışıyoruz. Karabağlar’ın çok şeye ihtiyacı var. Bunları karşılamanın yolu mali disiplini sağlamaktır. Bütçemizi her yönden değerlendirmeye çalışıyoruz. Çalışanlarımızı, hizmetlerimizi ve ilçemizde yaşayan 500 bin kişiyi aynı anda düşünmek ve bütçeyi en gerçekçi şekilde kullanmak zorundayız. Halkımızın her kuruşunu dikkatle değerlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bayramların küskünlerin bir araya geldiği, herkesin bir araya geldiği özel günler olduğunu hatırlatan Lider Selvitopu, tüm çalışanlara sevgi, saygı ve hoşgörü getirmesi temennisiyle Kurban Bayramı’nı kutladı.

Sendika yöneticileri Doğan ve Aras da Başkan Selvitopu’ya teşekkür ederek herkesin bayramını kutladı.

Başkan Selvitopu daha sonra Uzundere’de bulunan Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesine giderek çalışanlarla birlikte kutlama yaptı. Orgeneral-İş Sendikası 5 Nolu Şube Lideri Savaş Aras, KARBEL Müdürü Yakup Tendric, meclis üyeleri, genel başkan yardımcıları ve çalışanlar katıldı. Önder Selvitopu, burada da çalışanın bayramını kutlayarak, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tatil programının son durağı ise ana hizmet binasındaki Muzaffer İzgü Konferans Salonu oldu. Meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve çalışanlarla kutlama yapan Önder Selvitopu, “Belirli bir istikrar ve hizmet kalitesi yakaladık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu